Tag Archives: apteka

Czy ze zdrowiem Polaków coś jest nie tak?

Leki na trawienie to jedne z najczęściej kupowanych w aptece. Nasz naród ma to do siebie, że dość sporo choruje. Nie tylko dzieci i osoby starsze, ale przede wszystkim ludzie w wieku produktywnym stają się chorzy na rozmaite przypadłości. Problemy trawienne są jednymi z najczęstszych.

Continue reading “Czy ze zdrowiem Polaków coś jest nie tak?” »

Co powinna pomieścić nasza domowa apteczka?

Nasze szuflady zazwyczaj pełne są rozmaitych leków. To fakt. Lubimy być zawsze przezorni, ubezpieczeni. Na wypadek gdyby akurat coś się wydarzyło. Tony plastrów, hektolitry syropów itd. Skądś to znasz, prawda? Jednak czy pomyślałeś, czy w Twojej apteczce znajdują się tabletki uspokajające biogarden?

Continue reading “Co powinna pomieścić nasza domowa apteczka?” »

Pvp comod – sposób na problemy z oczami

W dzisiejszych czasach niestety coraz większa liczba osób pracuje na siedząco, przy komputerze. Z jednej strony z pewnością ma to jakies zalety – w końcu nie przemęczamy się fizycznie, nie wracamy do domu zupełnie pozbawieni sił. Z drugiej jednak – taki typ pracy wcale nie jest korzystny dla naszego zdrowia.

Continue reading “Pvp comod – sposób na problemy z oczami” »

Domowa apteczka musi być zawsze dobrze zaopatrzona

Oznacza to, że poza środkami przeciwbólowymi, plastrami i bandażem powinny znaleźć się w niej także środki odkażające. Wiele osób myśląc o odkażaniu myśli od razu o wodzie utlenionej. Istotnie, jest ona bardzo dobrym i znanym od wielu lat środkiem, jednak można ją z powodzeniem zastąpić czymś innym. Betadine maść można zakupić zarówno w aptekach stacjonarnych, jak i w aptekach internetowych. Jest ona droższa od kosztującej kilka groszy wody utlenionej, jednak ma znacznie szersze zastosowanie.

Continue reading “Domowa apteczka musi być zawsze dobrze zaopatrzona” »