Tag Archives: witaminy

Organizm potrzebuje wspomagania lekami

Jest wiele sytuacji, w czasie których organizm potrzebuje wspomagania dodatkowymi lekami. Bardzo często są to okresy jesienno-zimowe oraz osłabienie spowodowane infekcjami. Chociaż najlepszym rozwiązaniem jest pomoc naturalna, która nie będzie stanowiła obciążenia dla wątroby. Niestety nie zawsze jest to skuteczne, zwłaszcza że trwa dłużej, niż regeneracja w czasie brania tabletek. Z tego powodu warto czasami używać suplementów diety.

Continue reading “Organizm potrzebuje wspomagania lekami” »

Przeziębienie – jak go uniknąć?

Mimo naszych starań, by się dobrze odżywiać, częstej aktywności fizycznej, dbania o siebie, prawidłowej diety, w życiu każdego z nas zdarzają się okresy obniżonej odporności. Często ma to miejsce zwłaszcza jesienią i zimą, a także wczesną wiosną – od października począwszy, aż na marcu i kwietniu skończywszy. Jest to związane nie tylko z gorszą pogodą, ale również z towarzyszącym nam wtedy osłabieniem, a nawet gorszym nastrojem.

Continue reading “Przeziębienie – jak go uniknąć?” »

Farmaceutyczne nowinki – biovital multi żelki

Przyjmowanie leków, nawet jeżeli są to tylko witaminy, nie jest szczególnie przyjemne. Zazwyczaj trzeba je połykać, co budzi niechęć, szczególnie kiedy tabletka jest duża. Na szczęście w aptekach internetowych można znaleźć leki, które są pomocne nawet w takich sytuacjach. Są to przede wszystkim farmaceutyczne nowinki, w tym Biovital multi żelki. Pomaga on dorosłym w łatwym przyswajaniu witamin oraz koenzymu Q10. Suplement ten jest pierwszym, wśród leków dla dorosłych, który można przyjmować w taki sposób. Jest to środek bardzo skuteczny, o czym świadczy fakt, że często bywa trudnodostępny nawet w aptece internetowej.

Continue reading “Farmaceutyczne nowinki – biovital multi żelki” »