Organizm potrzebuje wspomagania lekami

Jest wiele sytuacji, w czasie których organizm potrzebuje wspomagania dodatkowymi lekami. Bardzo często są to okresy jesienno-zimowe oraz osłabienie spowodowane infekcjami. Chociaż najlepszym rozwiązaniem jest pomoc naturalna, która nie będzie stanowiła obciążenia dla wątroby. Niestety nie zawsze jest to skuteczne, zwłaszcza że trwa dłużej, niż regeneracja w czasie brania tabletek. Z tego powodu warto czasami używać suplementów diety.

Marchewki

Autor: kikatani
Źródło: http://pixabay.com

We wspomaganiu organizmu w dobrym funkcjonowaniu przydaje się Beta karoten 10 mg. Można go zakupić zarówno w aptece stacjonarnej, jak i w aptekach internetowych o nie jeden raz jest bardziej opłacalne. Cena specyfiku, w zależności od wybranej apteki, waha się od 15 złotych do 23 złotych. Może się wydawać, że to wygórowana cena, jednak w opakowaniu znajduje się aż sto tabletek, które wystarczają na bardzo długi okres. Jednak nie tylko ilość w opakowaniu jest istotna.

Beta karoten 10 mg jest polecany szczególnie osobom, u których stwierdzono chorobliwy brak witamin oraz zbyt małą ilość witaminy A, której braki odbijają się na funkcjonowaniu całego ciała. Jej zastosowanie jest niezwykle szerokie, ponieważ można ją stosować zarówno w przypadku częstych przeziębień powodujących osłabienie układu odpornościowego, problemów z przewodem pokarmowym, a nawet w czasie nieżytu dróg oddechowych. Naturalny beta karoten znajduje się przede wszystkim w warzywach, zwłaszcza w marchewce.

jest jędrne i bez zmarszczek przez dłuższy czas. Poza tym poprawia koloryt skóry, mobilizując komórki do wytwarzania większej ilości pigmentu, który pomaga ochraniać ją przed promieniowaniem ultrafioletowym. Jest to szczególnie istotne latem, kiedy nawet nie opalając się można doświadczyć poparzeń i niekorzystnego wpływu promieni słonecznych. Młodym osobom Beta karoten 10 mg może pomóc w walce z trądzikiem. Dawkowanie jest bardzo proste – 1 tabletka dziennie dla dorosłego i osób powyżej 12 roku życia.

Comments are closed.