Suplementy dla dojrzałych kobiet

Tylko kobiety przechodzące przez menopauzę dokładnie wiedzą, z czym się muszą borykać osoby mające huśtawkę hormonalną. Niestety jest to etap, który musi przejść każda kobieta. W związku z tym, można jedynie załagodzić pewne objawy tego nieprzyjemnego okresu. A do tych objawów zaliczają się między innymi zimne poty, drażliwość, huśtawki nastrojów, czy też uderzenia gorąca.

Suplementem diety, opierającym się prawie w 100 procentach na składnikach roślinnych, który pomaga załagodzić te wszystkie nieprzyjemne objawy jest Menopauzin dostępny w tabletkach do połykania. W składzie tych tabletek znajdziemy między innymi ekstrakt izoflawonów sojowych, ekstrakt z szyszek chmielu, wapń, chrom, kwas foliowy, biotynę, a także witaminy takie jak: witamina B6, D i E. Preparat oprócz tego, że doskonale radzi sobie z różnymi objawami, które towarzyszą kobietom w okresie menopauzy, jest wzbogacony o potrzebne witaminy, a także minerały, aby ich samopoczucie w tym czasie było wyjątkowo dobre, a także zachowywały doskonałe zdrowie.

Przykładem jest chociażby zawartość wapnia, który jest odpowiedzialny za zdrowe i mocne kości. Wiadomo jest, że kobiety w okresie menopauzy najczęściej uskarżają się na różnego rodzaju dolegliwości związane z układem kostnym. Tutaj najczęstszą chorobą jest osteoporoza. Natomiast zawartość biotyny odpowiedzialna jest za zdrowe włosy, paznokcie i jędrną skórę. Zażywanie preparatu z zawartością witaminy B6, oddala od przekwitającej kobiety uczucie zmęczenia.

Suplement diety oczywiście jest przeznaczony wyłącznie dla kobiet, które przechodzą aktualnie okres menopauzy. Nie powinien być on zażywany przez kobiety w okresie karmienia piersią, lub będące w ciąży. Oczywiście przed zażyciem suplementu diety Menopauzin należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania produktu. W razie jakichkolwiek pytań, należy udać się do najbliższej apteki, bądź skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym. Ponadto niezwykle ważne jest to, żeby nie zażywać większej dawki, niż jest wskazana.

kuchnia

Autor: UpSticksNGo Crew
Źródło: http://www.flickr.com

A maksymalna dawka preparatu wynosi 1 tabletkę w ciągu dnia, którą zażywać należy najlepiej po posiłku. Preparatu w żadnym wypadku nie należy stosować jako zastępstwa dla diety. Podstawą zachowania zdrowia jest stosowanie zbilansowanego jadłospisu bogatego w warzywa i owoce. Nie wykazano żadnych przeciwwskazań do tego, by podczas terapii suplementem diety, nie można byłoby prowadzić samochodu. Ciągłe uczucie senności bądź zmęczenia może wynikać z okresu menopauzy, w który weszła dana kobieta.

Comments are closed.