Tag Archives: apteki

Zadbany biust – jak dbać o jędrność skóry?

Każdej kobiecie zależy na pięknym biuście. Kształt piersi można poprawić za pomocą odpowiednio dobranego biustonosza, ćwiczeń wpływających na mięśnie podtrzymujące piersi oraz kremów, balsamów i peelingów ujędrniających. Kompleksowe podejście do pielęgnacji pozwoli osiągnąć zadowalające efekty.

Continue reading “Zadbany biust – jak dbać o jędrność skóry?” »

Dbamy o nogi po wakacjach

Lato to okres, w którym odkładami ciężkie buty na rzecz przewiewnych trzewików, baletek, sandałów. Niestety, nie każdy but nadaje się do długich Spacerów, a podeszwa pozostawia wiele do życzenia – jest za cienka i nie chroni stopy. Dlatego kiedy już się kończy lato, powinniśmy dokładnie spojrzeć na nasze stopy – z pewnością przyda im się szczególna pielęgnacja.

Continue reading “Dbamy o nogi po wakacjach” »

Na co pomoże imbir?

Od dawna apteki nie są już tylko miejscami, w których można kupić przepisane przez lekarza kapsułki. Obecnie coraz więcej w nich innych dodatków od rzeczy dla małych dzieci, w tym pieluszek, po kosmetyki, które wpływają na urodę i spowalniają procesy starzenia się. Popularne są również liczne soki, które mają poprawiać zdrowie. Z takiego asortymentu, a nawet znacznie większego słyną przede wszystkim apteki online. Nie mogą one sprzedawać innych leków, niż te, które są bez recepty, więc specjalizują się w różnego rodzaju środkach pielęgnacyjnych oraz zdrowotnych, które mają nie tyle leczyć, co wspomagać zdrowie.

Continue reading “Na co pomoże imbir?” »