Współczesne życie potrafi dostarczać dużo stresu

Praca, problemy z pracą, strach o jej utratę, studia, rodzina oraz mnóstwo innych sytuacji sprawia, że stres staje się codziennością. Nie jest to zdrowe dla nikogo, ponieważ nadmiar niepokoju oraz zdenerwowania, które towarzyszy stresowi jest szkodliwe dla całego ciała, nie tylko dla psychiki. Okazyjnie występujący stres może działać motywująco i sprzyjać do dobrego wykonywania zadań, jednak przewlekły to zupełnie inna sprawa. Im częściej pojawia się stres tym gorzej się na niego reaguje, a dodatkowo zaczyna się odczuwać problemy natury fizycznej.

uśmiech

Autor: Peter Benedik
Źródło: http://www.flickr.com

Żeby do tego nie dopuścić warto wspomóc organizm zaczynając brać lek Camelis duo. Jest on bez problemu dostępny w aptekach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Warto się nim nie tylko zainteresować, ale i zakupić. W aptekach internetowych specyfik ma znacznie korzystniejsze ceny, ponieważ można go nabyć nawet za mniej niż 10 złotych. Patrząc na korzyści, jakie niosą za sobą kapsułki, nie trzeba się wahać.

Camelis duo to wyjątkowe tabletki, gdyż jedno opakowanie zawiera zestaw pastylek zarówno na dzień, jak i na noc. Dzięki temu pomoc, którą niosą jest długofalowa. Dotyczy ona przede wszystkim ochrony przed stresem oraz jego niszczącymi skutkami. Polecana jest przede wszystkim osobom, które nie tylko łatwo ulegają stresowi, nawet gdy sytuacja go nie wymaga, ale również mają problem, żeby uspokoić się po przeżytym zdenerwowaniu. Może odbijać się to na psychice, układzie pokarmowym oraz układzie odpornościowym. Camelis duo pozwala na zachowanie równowagi emocjonalnej, jak również na odprężenie i ułatwienie zasypiania, które przez zdenerwowanie bywa bardzo utrudnione.

Zadowolony mężczyzna

Autor: Patricia dos Santos Paton
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele osób, zmagających się z tak trudnymi stanami emocjonalnymi obawia się, że branie tabletek sprawi, że będą ospałe, otępiałe i przez to będą mieć problemy z wykonywaniem codziennych zadań. Jednak Camelis duo jest wolne od takich obciążeń. Można go brać – w zalecanych dawkach – bez szkody dla organizmu. Ze względu na to, że opakowanie zawiera tabletki na dzień i na noc, warto wiedzieć, że różnią się one między sobą.

Tabletki na dzień, są zielone. Składają się przede wszystkim z wyciągów ziołowych, z roślin o działaniu uspokajającym, w tym z lawendy oraz melisy. Dodatkowo jest w nich magnez i witaminy z grupy B. W części na noc Camelis duo składa się z niebieskich tabletek, w których skład wchodzą wyciągi z chmielu, mięty, rumianku, które odprężają i ułatwiają relaks oraz spokojne zasypianie.

Comments are closed.