Na pośpiech i nieodpowiednią dietę mamy Asparan

Pośpiech, nieodpowiednia dieta, tryb życia sprawiają, że organizm nie zawsze działa tak, jak powinien. Jest przemęczony, szybko zużywa zapasy witamin lub ma ich za mało do prowadzenia niezbędnych procesów, co może skutkować chorobami albo przemęczeniem. Zauważanie u siebie takich objawów powinno poskutkować zatrzymaniem się na moment i zastanowieniem, jak pomóc własnemu ciału. Można radykalnie zmienić swój tryb życia lub dietę albo skorzystać z odpowiednich suplementów.

Zdrowy sen

Autor: Janpol
Źródło: Janpol

W aptekach można znaleźć wiele środków, które będą pomocne w zachowaniu zdrowia. Zanim pójdzie się do apteki w pobliżu własnego domu, warto zainteresować się asortymentem aptek internetowych, które sprzedają ciekawe i wartościowe leki bez recepty. Jednym z nich jest Asparan.

Jest to suplement diety, który poprawia codzienne zapotrzebowanie człowieka na magnez oraz potas. Są to niezbędne składniki mineralne, o których często się zapomina, zwłaszcza że ich dostarczane w diecie, nie jest łatwe dla każdego. Tabletki sprzedawane są w opakowaniach po 60 tabletek, których cena mieści się w przedziale od 5 złotych do 10 złotych, w zależności od apteki. Jednak ze względu na ilość suplementu w pudełku, cena jest bardzo korzystna. Najkorzystniejszy jest oczywiście skład, jaki posiada Asparan.

Znajduje się w nim przede wszystkim magnez, potas oraz kilka pochodnych sodu, który wspomaga ich wchłanianie. Magnez jest odpowiedzialny w ciele za prawidłowe przeprowadzanie procesów myślowych, poprawną koncentrację oraz dobrą pamięć, a także za pracę mięśni. Gdy jest go za mało pojawiają się skurcze. Z kolei potas wspomaga działanie całego układu krwionośnego i wzmacnia serce. W związku z tak ważną rolą w ciele obu składników nie powinno zabraknąć. Jednak w diecie bywają ignorowane, dlatego warto zdecydować się na Asparan, który wspomaga uzupełnianie ich braków.

tabletki i witaminy

Autor: Kiran Foster
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki regularnemu stosowaniu zapobiega się niekontrolowanym skurczom mięśni – zwłaszcza nocnym – a dodatkowo wspiera się układ nerwowy. Organizm jest w stanie podołać licznym wyzwaniom, przestaje być senny i wzrastają zdolności koncentrowania się na pracy lub nauce. Zalecany jest osobom, które są narażone na codzienny lub okresowy wysiłek umysłowy oraz tym, którzy potrzebują wsparcia związanego z naczyniami krwionośnymi. Pierwszym znakiem do tego, żeby zaopatrzyć się w Asparan jest drganie powiek, które świadczy o braku magnezu w organizmie.

Suplement można stosować przez dłuższy cza 3-6 razy na dobę, jednak nie zapominając o prawidłowym żywieniu, ponieważ lek ma pomagać, ale nie zastępować pełnowartościowe posiłki.

Comments are closed.